سفر

 

 

یار برخیز ازین شهر سفر باید کرد

راه را سوی دگر ، سمت  دگر باید کرد

دیگر اینجا همه افسانه ء تکرار شبست

با تو تا چشمه ءخورشید گذر باید کرد

یار ! بر گیر مرا همسفر خویش بساز

ره ء عشق است دگر باره خطر باید کرد

عشق آوای خدایی است ، نترسیم از عشق

شب ظلمت زده با عشق سحر باید کرد

/ 9 نظر / 21 بازدید
لــمــر

باعرض سلام و حرمت! بســـیاز شـــعر عالی و زیــبا . موفقــتــر و کامــیابتر باشید.

تمیم حمید

سلام عنبرین عزیز و گرامی!

دریاباری

عنبرین عزیز! چند روزی نبودم امیددال بربی اعتنایی نشود! بارش غزلهایت خنکای ملایمی را دراحساسم دوانید. ممنون شما بادرودواحترام ارادتمند... دریاباری

لطیف کریمی استالفی

ارجمندی خانم عنبرین ! انسانها زمانی موفق اند که ، انتقادات و پیشنهادات سالم را بپذیرند و درجهت رفع نواقص گام بردارند ، هیچ فردی نمیتواند ادعا کند که بی عیب است ، آنگاهیکه در مقابل آینه های انتقاد قرار گرفت ، عیوب خود را می بیند . ما امروز از برکت علم وعقل ، در سایۀ نکنولوژی عصری بخصوص انترنت ، صاحب امتیاز صد ها وبلاگ شخصی و سایت های خبری و معلوماتی هستیم ، که هر روز به تعداد آن افزوده می شود . پس بیائید همه باهم مشترکاً از نظریات ، پیشنهادات و انتقادات سالم یکدیگر بدون تنگ نظری و تعصب آگاهی حاصل و در غنی سازی وبلاگ های خود گام های موثری برداریم .شعر زیبای شما خواندم حظ بردم موفق باشی ، قسمت هفتم تلخترین شام غریبان بروز شد امید مطالعه شما را دارم بااحترام

عزیزاحمد حنیف

صنم جان عنبرین پیش از اینکه به سایت ارزشمند شما داخل شوم، مفهوم عشق را در نوشته های برخی اندیشمندان انسان شناس مانند ویل دورانت و غیره مطالعه می کردم اما این ارزش والای انسانی را در خلال کلماتی یافتم که در شعرهای دلنشین شما کنار هم قرار گرفته اند. از خواهر عزیزم صمیمانه آرزو می برم اگر کدام اثر تان نشر شده و اینکه در کامپیوتر موجود باشد به آدرس بنده ارسال نمایید.

زبیر

عنبرین عزیز سلام و درود ! امید که سرحال و خوش وقت باشی سروده زیبا و دلانگیز بود . شاد و موفق باشی. زبیر

بینا

سلام به عنبرین ! غزل بسیار زیبا و دلکش است ، زنده و سلامت باشی! بینا

نادیه فضل

بانو عنبرین عزیز شاعر عاشقانه های صداقت سلام آنقدر زیبایی بود که دلم نمیشود از این گلخانه ی زیبا برگردم. خامه ات همیشه گلباران وزیبایی کلامت چراغ روشن خانه های دلها باد. واژه های شعرت عاشقانه های صمیمیت اند.

رضا بهمنش

درود صمیمانه به شاعرهء صمیمی و شفاف! گلواژه های عاشقانه با احساس شاعرانه در یک شعر ملکوتی که داد کلام را داده است. آفرین به سخن سرای نیک پندار ونیک گفتار ! توانائی کلکت را بیکران میخواهم بانوی عزیز ! به سلامت باشی.